حضور جیم کری در فیلم Sonic the Hedgehog

جیم کری را می توان یکی از ستارگان هالیوودی دانست که به تازگی شایعات مختلف را تایید کرد. او بیان داشت که نقش دکتر رباتیک را در فیلم جدید Sonic the Hedgehog استودیو فیلمسازی Paramount ایفا خواهد کرد.

به گزارش وب سایت TCA ، این بازیگر ماسک بیان داشت در فیلم وی می خواهد شخصیت Eggman را با سحر و جادو به زندگی بازگرداند. احتمالا باید شاهد سیبیل بزرگی در این شخصیت باشیم زیرا دکتر رباتیک بدون سیبیل معنا نخواهد داشت.

Sonic the Hedgehog برنامه ریزی شده در نوابر سال ۲۰۱۹ یعنی بیش از یک سال دیگر روی پرده سینماها رود. یکی دیگر از شخصیت های حضور داشته در این فیلم James Marsden که به عنوان شخصیت اصلی شناخته می شود.

متاسفانه مشخص نشده شخصیت Blue Blur چه کسی خواهد بود و تا بدینجا تنها شخصیت های موردبحث مشخص شدند. ما امیدواریم این فیلم بتواند عملکرد بهتری در فروش نسبت به فیلم قبل Super Mario Bros داشته باشد.

Sonic the Hedgehog اگرچه یک فیلم برگرفته از شخصیت سونیک است بدون شک می توانند نظر طرفداران این شخصیت انیمیشنی را جلب کند. تاکنون شاهد ساخت فیلم های مختلفی براساس بازیهای ویدئویی بودیم که همان می توان به Super Mario Bros اخیرا اشاره کرد.

منبع