Brabus و رونمایی از نسخه تیونینگ مرسدس بنز G-Class

شرکت Brabus را به نوعی تیونر محصولات مرسدس بنز می شناسند. به تازگی این شرکت آلمانی از تیونینگ مدل جدید  G-Class مرسدس بنز رونمایی کرده که یک نمونه ارتقایافته با طراحی تهاجمی و قدرت بالاست.

این شاسی بلند که G500 نام گرفته به پیشرانه ۴٫۰ لیتری هشت سیلندر ۴۱۵ اسب بخاری مجهز است. به لطف ماژول پلاگین و استفاده از ECU قدرت پیشرانه آن به ۵۰۰ اسب بخار رسیده و در این بین جی ۵۰۰ در ۵٫۶ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتربرساعت می رسد.

با حداکثر سرعت ۲۱۰ کیلومتربرساعتی، G500 شاسی بلند قدرتمند آلمانی می باشد. در بحث ظاهری شاهد بدنه اسپرت مشکی در کنار حاشیه های کرومی با رینگ های آلیاژ آلومینیومی نقره ای هستیم که طراحی جالب توجهی به G500 بخشیده است.

چراغ های LED روی سقف و قسمت زیرسپرها به کار گرفته شده تا نورپردازی قدرتمندتری به این مدل افزوده شده باشد. برای رینگ ها می توان مدل ۲۰ تا ۲۳ اینچی را انتخاب کرد که به عنوان Brabus Platinum Edition شناخته می شود و تایرهای Pirelli یا Yokohama نیز قابل انتخاب است.

سیستم اگزوز آن قابلیت فعال سازی صدا یا غیرفعال سازی داشته تا موجب ناراحتی اطرافیان نشود. این سیستم اگزوز از جنس استیل با فلپ فعال بوده که در هنگام باز بودن صدا می توان غرشی را شنید. در کابین داخلی تریم چوب و چرم آلکانترا را می توان شاهد بود که بیشتر در اتومبیل های لوکس قابل مشاهده است.

Brabus قیمت این مدل را مشخص نکرد اما به طور کلی تیونرها دو برابر قیمت اصلی اتومبیل هزینه در نظر می گیرند.

منبع