پورشه پانامرا ۲۰۱۹ جی تی اس رونمایی شد

شرکت پورشه به تازگی از محصول جدید خود پانامرا جی تی اس ۲۰۱۹ با پیشرانه قدرتمند و ویژگی های نسبتا جدید رونمایی کرد. جی تی اس پانامرا با دو پیشرانه ۴٫۰ لیتری هشت سیلندر ۴۵۳ اسب بخاری یا ۴۷۲ اسب بخاری به فروش می رسد.

این پیشرانه در کنار گیربکس هشت سرعته اتوماتیک PDK و یک سیستم چهار چرخ محرک قرار می گیرد. چنین سیستم حرکتی جی تی اس پانامرا ۲۰۱۹ را قادر خواهد ساخت تا در ۴٫۱ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر برساعت برسد. البته این مشخصات روی مدل جی تی اس اسپرت توریزمو پانامرا نیز قرار گرفته تا هر دو از قدرت عملکرد بالایی برخوردار شوند.

سقف سرعت جی تی اس ۲۰۱۹ به ۲۸۹ کیلومتر برساعت می رسد و از قدرت عملکرد قابل توجهی بهره می برد. گذشته از پیشرانه پورشه سیستم تعلیق هوا نیز برای این مدل در نظر گرفته که موجب کاهش ارتفاع تا ۱۰ میلیمتر می شود. در دیگر ویژگی ها باید به سیستم ترمز قوی با دیسک های بزرگتر، سیستم بروزرسانی شده  Porsche Active Suspension، کیت بدنه اسپرت تر ، کابین داخلی از جنس آلکانترا، رینگ های آلیاژی ۲۰ اینچی و برخی دیگر اشاره داشت.

پورشه سعی کرده مشخصات اسپرتی روی مدل جی تی اس ۲۰۱۹ پانامرا تعبیه سازد تا آن را به یک مدل قدرتمندتر تبدیل کند. قیمت نسخه جی تی اس پانامرا ۲۰۱۹ به ۱۲۸ هزار دلار و نسخه جی تی اس اسپرت توریزمو بیش از ۱۳۴ هزار دلار قیمت دارد و برای خرید دردسترس هستند.

برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی شرکت پورشه مراجعه کنید تا اطلاعات کامل این محصول جدید را کسب کنید