بازی Days Gone در بهار ۲۰۱۹ می آِید

شرکت سونی در E3 2017 از بازی رونمایی کرد که می توان آن را در سبک ترس و بقا قرار داد و به عنوان Days Gone شناخته می شد. عنوانی که دو سال از رونمایی آن می گذرد و با تاخیرهای متفاوت و پی در پی رو به رو می شود.

کار ساخت بازی برعهده سونی بند قرار داشته که در کارنامه آن عناوین بزرگی را می توان مشاهده کرد. این استودیو چند سالی است که  وقت خود را صرف توسعه Days Gone قرار داده تا بتواند یک عنوان قابل توجه در سبک ترس و بقا به طرفداران ارائه دهد.

در حقیقت طرفداران پلی استیشن ۴ سونی این بازی را یکی از بزرگترین و موردانتظارترین انحصاری های سال ۲۰۱۹ می دانند. در حالی که Days Gone قرار بود اواخر سال ۲۰۱۸ منتشر شود استودیو بند خبر از بهینه سازی بیشتر بازی داد و تاخیر آن را تا ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ اعلام کرد.

سپس به تازگی این استودیو و سونی اعلام کردند بازی Days Gone به دلیل بهینه سازی بیشتر تا بهار ۲۰۱۹ یعنی ۲۶ آوریل سال آینده منتشر نخواهد شد. سپس در پیامی سونی بند از طرفداران عذرخواهی کرده و مشکل پیش آمده را آخرین تاخیر بازی دانسته است.

Days Gone همانطور که گفته شد تنها برای پلی استیشن ۴ تحت توسعه قرار دارد و برنامه ریزی نشده به دیگر پلتفرم ها راه پیدا کند زیرا انحصاری سونی و کنسول پلی استیشن ۴ است. پیش بینی شده در آوریل ۲۰۱۹ استودیو سونی بند محتواهای منحصربفردی را برای جبران تاخیرهای به وجود آمده توسعه داده و در اختیار تمامی بازیکنان این عنوان قرار دهد

دیدگاهتان را بنویسید