بازی Destiny 2 مجانی شد!

به تازگی خبرهای جذابی در مورد بازی Destiny 2 منتشر شده است که نشان می دهد این بازی برای مدت زمان کوتاهی مجانی عرضه می شود.

شرکت پرطرفدار و معروف Activision عرضه نسخه PC بازی Destiny 2 را جشن گرفته است و به همین علت تصمیم دارد تا این بازی را برای مدت زمان محدودی به صورت مجانی به کاربران عرضه کند و این موضوعی بود که مدیران شرکت تایید کرده اند.

رونمایی از نسخه مجانی بازی DESTINY 2

این تاییده در مراسم Blizzard امسال به مخاطبان اعلام شد. افرادی که این بازی از حالا تا تاریخ ۱۸ نوامبر دانلود کند می توانند این بازی را به صورت مجانی داشته باشند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که این بازی را دانلود کنید. نسخه مجانی بازی Destiny 2 هم دارای یک جایزه ویژه است که کاربران بعد از دانلود این جایزه را دریافت خواهند کرد. شما می توانید این بازی را به صورت مجانی با اکانت Battle.net خود دانلود کنید.

ویژگی های نسخه مجانی بازی DESTINY 2

بازیکنان می توانند بازی اولیه این نسخه را دانلود کنند و در این بخش کاربران هشت ساعت داستان بازی و رتبه ۲۰ را جایزه می گیرند. البته کاربران به بخش جدید این بازی دسترسی نخواهند داشت و باید هزینه ای حدود ۴۰ دلار را برای دریافت این بخش پرداخت کنند. به نظر ما با این سیاست جدید بازی Destiny 2 می تواند کاربران زیادی را به سوی خود جذب کند.

بازی Destiny 2 مجانی شد!

داستان بازی DESTINY 2

روشنایی منشاء قدرت است و تاریکی دشمن آن ، Destiny 2 ترکیبی از زیبایی و البته داستانی سطحی است که سعی دارد تا بازیکن را به همراه دوستانش درگیر روایتی احساسی کند که هرچند با میان‌پرده‌های زیبا، قدرت خلق انیمشین‌ها را به نمایش می‌گذارد، اما به غیر از چند صحنه‌ی انگشت‌شمار نمی‌تواند روایتی قوی را ارائه دهد. داستان بازی، وقایع بعد از بسته‌الحاقی Destiny: Rise of Iron را روایت می‌کند، جایی که به دنبال حمله لژیون‌های سرخ، آخرین شهر به تسخیر آنها در آمده و با مسدود شدن نور یا  Light، گاردین‌ها قدرت خود را از دست داده و پا به فرار گذاشته‌اند.

چند سکانس آغازین Destiny 2 پر هیجان است و به ویژه برای طرفداران مجموعه درگیر کننده؛ جایی که اوج ناامیدی را در کلمات گاست می‌شنوید و با موسیقی فوق‌العاده‌ای به دنبال راهی برای نجات خود می‌گردید. تکه تکه شدن اتحادی دیرینه و پخش شدن گاردین‌هایی که اکنون دیگر نور در وجود آنها نیست، تا قدرت بگیرند، عصاره‌ی اصلی داستان دستینی ۲ را تشکیل می‌دهد.