رنج روور اووک مدل ۲۰۱۹ رونمایی شد

رنج روور اووک مدل ۲۰۱۹ در لندن رونمایی جهانی شد.

پیش فروش این خودرو اکنون در بازار بومی لند روور با قیمت ۳۱۶۰۰ پوند انجام می شود و تحویل آن اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد.

نسل دوم رنج روور اووک نسخه ای تکامل یافته از مدل اصلی آن است. این خودرو اساسا شبیه به یک رنج روور ولار کوچک به نظر می رسد و دلیل آن طراحی چراغ های جلوی LED ماتریسی باریک، طراحی جلوپنجره جدید، لبه های سپر جلو با جزئیات مسی رنگ، دستگیره های در قابل توجه، چراغ های عقب باریک تر و تزئینات مشکی در عرض قسمت پشت است.

کابین این رنج روور کوچک نیز از رویکردی مشابه پیروی کرده و دارای طرح دیجیتال و مینیمالیستی است. بسیاری از قطعات از داشبورد تا فرمان، پانل تجهیزات، کنسول وسط و کنسول کف این خودرو دارای عناصری از ولار هستند.

 رونمایی از رنج روور اووک مدل 2019 + عکس

ابعاد این شاسی بلند شهری تقریبا شبیه به نسخه اصلی آن است البته به لطف فاصله بین دو محور ۲۱ میلی متر بیش تر، فضای زانو برای صندلی های عقب آن ۲۰ میلی متر افزایش یافته است. فضای صندوق عقب این خودرو نیز ۱۰ درصد بیش تر شده و به ۵۹۱ لیتر رسیده است.

رنج روور اووک مدل ۲۰۱۹ با مجموعه ای از موتورهای ۲٫۰ لیتری Ingenium بنزینی و دیزلی عرضه می شود. تقریبا تمام این نسخه ها با سیستم هیبریدی متعادل ۴۸ ولتی همراه می شوند.

 رونمایی از رنج روور اووک مدل 2019 + عکس

 رونمایی از رنج روور اووک مدل 2019 + عکس