سیستم عامل iOS 12 و ویژگی های جدید

امروز در این مقاله قصد داریم تا به بررسی ویژگی های جدید سیستم عامل iOS 12 بپردازیم که می تواند برای شما دوستان جالب توجه و کاربردی باشد.

ویژگی های جدید سیستم عامل IOS 12

با عرضه نسخه جدید سیستم عامل iOS 12 ،گوشی های iPhone و iPad شما هیچ تغییر آنچنانی در طراحی آن شاهد نخواهید بود و بیشتر قسمت های آن مثل سابق است. به هر حال افزونه ها و ویژگی های جدیدی در این سیستم عامل وجود دارد که امروز قصد داریم به تعدادی از آنها اشاره کنیم.

۱- صبح بخیر IOS 12ویژگی های جدید سیستم عامل iOS 12 صبح بخیر iOS 12

هر روز صبح بعد از اینکه آلارم گوشی قطع می شود و شما گوشی خود را به حالت بی صدا قرار می دهید ، سیستم عامل iOS 12 روی صفحه نمایش به شما صبح بخیر خواهد گفت. در کنار این صبح بخیر به شما وضعیت آب و هوا نیز اعلام خواهد شد.

۲- افزایش کیفیت ویژگی پَد کیبوردویژگی های جدید سیستم عامل iOS 12  افزایش کیفیت ویژگی پَد کیبورد

این ویژگی زمانی که فعال می شود ، صفحه کیبورد شما به حالت کاملا سفید تغییر پیدا می کند و سپس شما می توانید با انگشت خود از این پَد استفاده کنید.

۳- اسکن کردن کُدهای QR با سرعت چند برابرویژگی های جدید سیستم عامل iOS 12  اسکن کردن کُدهای QR با سرعت چند برابر

شرکت اپل سال گذشته سیستم اسکنر کدهای QR را به دوربین های iPhone اضافه کرد و حالا در نسخه جدید شما می توانید از برنامه و میانبر این افزونه استفاده کنید. برای فعال کردن این میانبر ، روش زیر را انجام می دهید:

Settings > Control Center > Customize Controls > Scan QR Code

۴- این کلمه را به یاد داشته باشید: مموجیویژگی های جدید سیستم عامل iOS 12 این کلمه را به یاد داشته باشید: مموجی

سیستم عامل iOS 12 به تازگی انیموجی را به دنیا معرفی کرده است. شخصیت های کارتونی به این سیستم اضافه شده است می تواند نگاه خیلی از کاربران را به خود جلب کند. در سیستم عامل iOS 12 ، سیستم اموجی به صورتی طراحی شده که کاربران می توانند شخصیت های مخصوص به خود را خلق کنند.

۵- تماس های گروهی FACETIMEویژگی های جدید سیستم عامل iOS 12  تماس های گروهی FaceTime

شما با استفاده از این افزونه می توانید با دوستان خود به صورت گروهی صحبت کنید. محدودیت این تماس ها ۳۲ نفر است و حتی این امکان برای شما وجود دارد که از افکت های مختلف نیز در تماس های خود استفاده کنید.

۶- سیستم به روزرسانی اتوماتیکویژگی های جدید سیستم عامل iOS 12 سیستم به روزرسانی اتوماتیک

برای اینکه سیستم عامل شما همیشه به روزرسانی شده باشد ، حالت به روزرسانی اتوماتیک هم به این سیستم عامل اضافه شده است. برای ایجاد تغییرات لازم شما می توانید به بخش زیر مراجعه کنید:

Settings > General > Software Updates > Automatic Updates

۷- خوابیدن بدون مزاحمتویژگی های جدید سیستم عامل iOS 12 خوابیدن بدون مزاحمت

شما در زمان استراحت و خواب خود می توانید از این افزونه استفاده و خواب راحتی را تجربه کنید. این افزونه می تواند تمام اعلان ها و اختلال های موجود را حذف کند و شما تنها کافی است به قسمت زیر بروید و این افزونه را فعال کنید:

Settings > Do Not Disturb > Bedtime

۸- مدیریت بهتر اعلان هاویژگی های جدید سیستم عامل iOS 12 مدیریت بهتر اعلان ها

سیستم اعلان ها دیگر حالت خاصی را به خود گرفته اند که می تواند برای کاربران جالب توجه و جذاب باشد.

۹- سیستم Screen Timeویژگی های جدید سیستم عامل iOS 12 سیستم Screen Time

یکی از بخش هایی که به تازگی سیستم عامل iOS 12 اضافه شده است که می تواند برای خیلی از کاربران کاربردی باشد. این سیستم Screen Time نام دارد و می تواند میزان زمان صرف شده در برنامه های مختلف را به شما نمایش دهد.