بلاگ

LG در سال ۲۰۱۹ گرم جدیدی معرفی می کند

LG در سال ۲۰۱۹ گرم جدیدی معرفی می کند

شرکت LG یکی از برندهای مطرح تولیدکننده لوازم خانگی و برخی دستگاه های هوشمند است. در این میان از سال های قبل تولید لپتاپ را نیز به سبد محصولاتش افزود. نخستین لپتاپ این شرکت با نام گرم ۱۳ به عنوان یک نوت بوک فوق العاده سبک و میان رده معرفی شد و در این بین باید انتظار داشت نسل جدید گرم بزودی معرفی شود.

در حالی که سال جاری گرم جدیدی را شاهد بودیم اما به نظر می رسد کره ای ها برای سال ۲۰۱۹ یک مدل بزرگ در نظر گرفتند.با توجه به FCC ایالات متحده و به نقل از The Verge، ال جی لپتاپ ۱۷ اینچی گرم را به ثبت رسانده که انتظار می رود علاوه بر نمایشگر بزرگتر، دارای وزن کم و سخت افزار قدرتمندیست.اپل نیز از سال ۲۰۱۲ تولید لپتاپ ۱۲ اینچی را آغاز کرده و ال جی نیز تصمیم گرفت در سال ۲۰۱۹ اولین لپتاپ ۱۷ اینچی را معرفی کند.

باتوجه به FCC، بیش از ۵ مدل شماره ۱۷Z990″, “17ZD990”, “17ZB990”, “17ZG990” و “LG17Z99 به ثبت رسیده است. این احتمال وجود داشته علاوه بر نسخه ۱۷ اینچی چند نسخه دیگر نیز در کار است. با این حال باید انتظار داشت شاهد کانکتور USB-C، HDMI، microSD و سه پورت USB باشیم.

احتمالا در نمایشگاه CES 2019 لاس وگاس ماه ژانویه ال جی این لپتاپ مالتی مدیا و قدرتمند خود را معرفی خواهد کرد. بنابراین برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع

برچسب ها
نمایش بیشتر

حسین عالیان

از سال 1381 به عنوان خبرنگار،مجری ،برنامه ساز،کارگردان و مشاور روابط عمومی فعالیت دارم . لایفوتک برام حکم فرزندم رو داره و براش هر کاری می کنم.

نوشته های مشابه

بستن
بستن