رادارویژه ها

رونمایی ال جی از اسپیکر جدید تون پلاتینیوم اس ای

ال جی قصد داشته در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۸ محصولات جدیدی از جمله گوشی هوشمند V40 را رونمایی خواهد کرد. بیش از یک هفته تا برگزاری این نمایشگاه باقی نماند که شرکت ال جی به معرفی اسپیکرپوشیدنی تون پلاتینیوم اس ای پرداخت.

شاید پیشتر این اسپیکر را شاهد بودیم، اما در نسخه جدید شاهد افزوده شدن هوش مصنوعی و پشتیبانی از گوگل اسیستنت هستیم. ال جی با افزودن یک کلید اختصاصی گوگل اسیستنت به TONE Platinum SE آن را به یک اسپیکر پوشیدنی کاملی تبدیل کرد.

افراد با گفتن OK Google به TONE Platinum SE می توانند هر نوع دستورات صوتی را به این اسپیکر بدهند. این محصول ال جی در کنار بلندگوهای قدرتمند به میکروفون های باکیفیتی مجهز است و به خوبی می تواند عملکرد بالایی از خود نشان دهد.

ال جی اولین شرکتی نیست که اسپیکر پوشیدنی با پشتیبانی از هوش مصنوعی و دستیار دیجیتالی معرفی می کند. پیشتر شرکت بوز هدفون Bose QC35 II را با پشتیبانی از دستیار دیجیتالی گوگل اسیستنت عرضه داشت. سونی نیز اخیرا هدفونی با پشتیبانی گوگل اسیستنت روانه بازار کرد و با این تفاسیر ال جی اولین محسوب نخواهد شد.

جزئیات بیشتری از اسپیکر جدید ال جی در دست نیست تا به آن پرداخت از این رو باید منتظر ماند تا مشخص شود کمپانی کره ای چه برنامه ای در سر دارد.

منبع

برچسب ها
نمایش بیشتر

حسین عالیان

از سال 1381 به عنوان خبرنگار،مجری ،برنامه ساز،کارگردان و مشاور روابط عمومی فعالیت دارم . لایفوتک برام حکم فرزندم رو داره و براش هر کاری می کنم.

نوشته های مشابه

بستن
بستن