بلاگ

تلویزیون های پروضوح ال جی سال آینده می آیند

تلویزیون های پروضوح ال جی سال آینده می آیند

شرکت ال جی را می توان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تلویزیون هوشمند در کنار سامسونگ دانست. این کمپانی کره ای هر سال مدل جدیدی از اسمارت تی وی های خود را معرفی می کند.

در سال جاری بود که ال جی از تلویزیون هوشمند ۸K UHD OLED خود رونمایی کرد. تلویزیونی که در میان دیگر مدل ها یک اسمارت تی وی برجسته محسوب می شد.

به تازگی کمپانی کره ای تایید کرد که می خواهد در سال ۲۰۱۹ اسمارت تی وی های ۸K خود را روانه بازار کند. به گفته این شرکت کره ای، در نیمه نخست سال ۲۰۱۹ باید شاهد عرضه تلویزیون های  ۸K UHD OLED ال جی باشیم. البته ال جی در ماه ژوئن نیز چند مدل دیگر را عرضه خواهد کرد.

متاسفانه وجود مشکلات تولید پنل نمایشگر برای تلویزیون های هوشمند ۸K موجب شده تا تیراژ تولید گسترده نباشد و محدودیت هایی را دربرگیرد. در حال حاضر محتوا بسیاری برای تلویزیون های هوشمند ۸K وجود ندارد از این رو شرکت های تولیدکننده تلویزیون های هوشمند باید منتظر باشند تا تولیدکنندگان محتواهای ویدئویی دست به کار شده و برای این گونه تلویزیون ها محتوایی ایجاد کنند.

یکی از مواردی که ال جی به آن اشاره نداشت، قیمت تلویزیون های موردبحث است. البته باتوجه به عرضه اولیه انتظار می رود هزینه بالایی توسط کمپانی کره ای در نظر گرفته شود. پیش بینی شده در اوایل سال جاری جزئیات قیمت و تاریخ دقیق عرضه اعلام شود.

پیش بینی می شود شرکت های دیگر تولیدکننده تلویزیون هوشمند ۸K نیز بزودی دستگاه های خود را روانه بازار کنند. همانطور که گفته شد، این برند کره ای هر سال با معرفی سری جدید محصولات خود شگفتی طرفداران را به دنبال داشت و حال نوبت به این مدل قابل توجه یا همان سری تلویزیون های هوشمند پروضوح ۸K UHD OLED رسیده است.

منبع

برچسب ها
نمایش بیشتر

حسین عالیان

از سال 1381 به عنوان خبرنگار،مجری ،برنامه ساز،کارگردان و مشاور روابط عمومی فعالیت دارم . لایفوتک برام حکم فرزندم رو داره و براش هر کاری می کنم.

نوشته های مشابه

بستن
بستن