آسفالترادارویژه ها

رنو رقیب X4 بی ام و را رونمایی کرد

شرکت رنو هر سال نسل جدیدی از اتومبیل های خود را معرفی کرده و روانه بازار می کند. در سال جاری نیز چند مدلی را معرفی کرده و حال نوبت به یک مدل خاص و قابل توجه کوپه به نام آرکانا رسیده که در موتورشو روسیه رونمایی شد.

آرکانا را رقیب جدی و اقتصادی X4 بی ام و می دانند زیرا ساختاری شبیه به آن داشته اما قیمت بسیار کمتری دارد. این شاسی بلند رنو از سال آینده روانه بازار می شود و به عنوان یک مدل مفهومی شرکت رنو است. اما در طراحی ظاهری بیشتر شبیه به خودرو تولیدی بوده و به سختی می توان آن را یک مدل مفهومی پنداشت. رنو این مدل را در کلاس خودروهای C-segment معرفی کرده که شاسی بلندهای کوپه و اسپرتی به نظر می رسند. به گفته شرکت فرانسوی خودرو در سال ۲۰۱۹ راهی بازار روسیه می شود و اشاره به عرضه آن در بازار اروپا نشده است.

پیش بینی می شود در اواخر سال ۲۰۱۹ شاهد عرضه اروپا باشیم اگرچه رنو هیچ اشاره ای به این موضوع نداشت. با طراحی کوپه و اسپرت و رینگ های ۱۹ اینچی ، سقف شیب دار از نوع پانوراما، جزئیات جانبی قابل توجه و برخی دیگر آرکانا را به یک شاسی بلند کوپه تمام عیار تبدیل کرده است. مدلی که می توان انتظارات بسیاری از آن داشت. چراغ های جلو و عقب شبیه سایر محصولات جدید رنو C شکل بوده و قسمت عقب نیز یک چراغ ممتد به کار گرفته شد. رنو با استقبال بالایی که از سایر مدل های آن صورت گرفت و استقبال چشمگیری را شاهد بود، تصمیم گرفت مدل های دیگر با همین طراحی را برای افزوده شدن بر لیست فروش خود معرفی کند.

در بحث پیشرانه و اطلاعات جانبی آرکانا جزئیات دقیقی دردسترس قرار نگرفته تا به آن پرداخت اما پیش بینی می شود فرانسوی ها فروش بالایی با آرکانا و چند مدل هیجان انگیز آینده خود داشته باشند.

منبع

برچسب ها
نمایش بیشتر

حسین عالیان

از سال 1381 به عنوان خبرنگار،مجری ،برنامه ساز،کارگردان و مشاور روابط عمومی فعالیت دارم . لایفوتک برام حکم فرزندم رو داره و براش هر کاری می کنم.

نوشته های مشابه

بستن
بستن