رادارسرگرمیویژه ها

پسری از غرب وحشی

(the son) نام سریال وسترن جدید شبکه‌ی AMCکه پیشتر سریال‌های موفق walking dead و breaking bad را در کارنامه دارد است که پس از موفقیت سریال وسترن hell on wheels  استارت ساخت آن توسط philip meyer ، نویسنده و خالق این سریال زده شد. philip meyer  پیش‌تر رمانی به همین نام نوشته بود و این سریال را نیز بر همین اساس ساخته است ولی تفاوت‌های زیادی باهم دارند . بازیگر اصلی این سریال نیز پیرس برازنان (Pierce Brosnan) دوست داشتنی است که احتمالا او را با شخصیت جیمز باند در سری فیلمای ۰۰۷ می‌شناسید. این سریال تا این لحظه از سایت متاکریتیک امتیاز۵۷% از مجموع ۲۰ نقد و از IMDB امتیاز ۷٫۴ را دریافت کرده است.

داستان این سریال در مورد شخصیتی به نام Eli McCullough است که در نوجوانی خانواده او به دست کومانچی‌ها کشته و او نیز به اسارت گرفته می‌شود. الی بر اثر حوادثی به یک آدم خشن و بی احساس تبدیل شده و مسیری را درپیش می‌گیرد که به تصاحب حق امتیاز یک مرکز استخراج نفت ختم می‌شود. او مجبور است برای نجات خانواده خود تمام قوانین انسانی را زیر پا بگذارد.

این سریال داستان تلاش بی‌رحمانه او برای قدرت است که باعث می‌شود نسل‌های بعدی این خانواده تبدیل به یکی از ثروتمندترین خانواده‌ها در تگزاس شوند.

اگر علاقمند به ژانر وسترن هستید این سریال را از دست ندهید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

حسین عالیان

از سال 1381 به عنوان خبرنگار،مجری ،برنامه ساز،کارگردان و مشاور روابط عمومی فعالیت دارم . لایفوتک برام حکم فرزندم رو داره و براش هر کاری می کنم.

نوشته های مشابه

بستن
بستن